شبکه های اجتماعی

راز و رمزهای جذب رایگان ترافیک

  • 9 تير 1395
  • 224
  • 0

تمام کسانی که به دنبال درآمد از اینترنت هستند حتما با ترافیک و نحوه جذب آن و همچنین راه ها و هزینه های مترتب با آن آشنایی دارند. ترافیک بیشتر یعنی سرزندگی و پویایی سایت شما، به عبارتی بهتر یعنی درآمد بیشتر برای صاحب سایت پ‍ژوهش ها نشان داده که هر ایمیل ثبت شده در سایت میتواند ماهانه یک دلار به درآمد شما اضافه کند. اگر چه در نگاه اول یک دلار مبلغ زیادی به نظر نمی رسد اما با گسترش دامنه فعالیت های تبلیغاتی و کسب مهارت در روش های جذب مشتری میتوان به اقیانوسی از ترافیک دست یافت و به طبع آن درآمدی افسانه ای برای شما.

روش های کسب ترافیک رایگان به شما در رسیدن به اهداف مالی و  آرزوهای شما کمک شایانی میکند. با اندک تمرین میتوانید به راحتی سایتی با درآمد خوب داشته باشید و وقت مرده خود را به درآمد تبدیل کنید.

در این کتاب 106 صفحه ای با 27 روش موثر و کم هزینه و در اکثر موارد رایگان آشنا میشوید که شما را در رسیدن به هدف اصلی(جذب ترافیک= جذب ثروت) راهنمایی میکند. هر کدام از این روش ها تا حد امکان با جزئیات توضیح داده شده اند تا هیچگونه ابهامی در استفاده از آنها برای شما دوست بزرگوار پیش نیاید.

روش های ارائه شده در این کتاب متداول ترین و کم هزینه ترین روشهای جذب رایگان ترافیک میباشد. مطمئنم با استفاده از راهکارهای ارائه شده در این کتاب به راحتی میتوانید مشتری جذب کنید و رنکینگ سایت خود را افزایش دهید.

 

خرید محصول راز و رمزهای جذب رایگان ترافیک

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh